Bez kategorii

Reset bez wyłączania się ze świata

Wiele osób marzy o spokoju i wyłączeniu się z pędu cywilizacji, jednocześnie chcąc pozostać w centrum wydarzeń i tego, co napędza ich życia. Niełatwo jest znaleźć swoje sacrum w przestrzeniach do tego nieprzychylnych. Do niedawna taką właśnie przestrzenią było centrum Warszawy. Jednak wraz z pojawieniem się nowych luksusowych apartamentów nastąpiła rewolucja na stołecznym rynku nieruchomościowym i w mentalności deweloperskiej.

Nowe apartamenty Warszawa to nadzieja dla tych, którzy kochają miejski styl życia, ale jednocześnie cenią sobie spokój, relaks i wygodę. W 54 ekskluzywnych mieszkaniach umiejscowionych w nowoczesnym apartamentowcu w samym sercu stolicy mają szansę zamieszkać ci, którzy pragną zaznać ciszy, nie rezygnując tym samym z bliskości najważniejszych punktów strategicznych metropolii, takich jak Pałac Kultury i Nauki, Dworzec Centralny, czy chociażby Lotnisko Chopina (do którego dotarcia wystarczy jedynie 15 minut samochodem!). Okolica mieszkań jest bardzo atrakcyjna. Zarówno ulica Złota, jak i Chmielna zyskują z każdą kolejną inwestycją, stając się na nowo miejscami ekskluzywnymi i wartymi uwagi.

Oferta luksusowych apartamentów Złota Chmielna to okazja nie tylko dla ludzi młodych, którzy w Warszawie odnajdują swoją szansę zrobienia kariery i pomysł na życie. To propozycja także dla spełnionych ludzi sukcesu, dla których bardzo ważne są takie wartości jak: solidność, czas, spokój i wyciszenie.

Prawdą jest, że Warszawa w ostatnich czasach stała się miastem siedzib i oddziałów największych światowych firm różnorodnych specjalizacji. Powstaje wiele biurowców i drapaczy chmur, w których swoje biura zakładają korporacje różnego pochodzenia i zajmujące się wieloma dziedzinami. Pośród nich jednak zauważalny jest wzrost udziału odsetka powstawania nieruchomości mieszkaniowych w ogólnej statystyce deweloperskiej Warszawy. Takie wyniki mogą cieszyć zarówno inwestorów, jak i właścicieli mieszkań oraz tych, którzy je najmują i wynajmują.

Panorama z widokiem na nowe apartamenty w Warszawie